bakirkoy gunluk ev kiralama 1 1 ev
Mar11

Bakırköy meydan ve Bakırköy sahilde bulunan günlük kiralık 1+0 studio dairelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

0534 599 99 99

0538 299 99 99

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste] Merkezi Isıtma[/liste][liste]Plazma TV[/liste] [liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Kişisel Bakım Ürünleri[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste] [liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]E-5 e Metroya ve Metrobüse Yakın[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]

Bakırköy günlük kiralık stüdyo 0+1 dairelerimiz iki kişiliktir. Dairelerimiz konforlu, full eşyalı, tüm mutfak gereçlerinin olduğu interneti, kliması, kombisi ve 7/24 sıcak suyu bulunan dairelerdir.

İstanbul’un en nezih ve canlı semtlerinden birisi olan Bakırköy, konaklama seçenekleri bakımından oldukça elverişli bir semttir. Çevre semtlere yakın olması, ulaşımın problem teşkil etmemesi gibi nedenlerden dolayı Bakırköy konaklama olarak tercih edilmektedir. Her sene yüzbinlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan, otel, pansiyon, hoteller, kiralık evler gibi konaklama seçeneklerine sahip olan Bakırköy’de birçok konaklama firması da hizmet vermektedir. Bakırköy günlük kiralık  1+0 ev bulabileceğiniz, ideal konaklama seçeneklerini barındıran bir semttir. Özellikle uygun fiyatlı olması, konaklayanların rahat etmesi ve kendi evleri gibi kullanabilmesi nedeniyle günlük kiralık daireler çokça tercih edilmektedir.

 
Toplantılar için İstanbul’a gelen iş sahipleri, seminerlere katılacak olanlar, gezmek için gelenler gibi kişiler için uygun fiyatlı ve lüks bir konaklama seçeneği olması nedeniyle günlük kiralık daireler tercih edilmektedir. Son yıllarda popüleritesi artan ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından rağbet gören günlük kiralık daireleri, istediğiniz kriterlere göre kiralayabilirsiniz. Sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm eşya ve donanımları barındıran bu kiralık daireleri dilerseniz günlük veya haftalık, dilerseniz de aylık olarak kiralayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz gün sayısı kadar kiralama hizmetinden yararlanmanız da mümkündür. Bakırköy günlük kiralık dairelerde, temizlik standartları yüksektir. Temizlik personelleri tarafından her gün belirli saatler arasında daireler temizlik koşullarına uygun hale getirilmektedir. Günlük kiralık daire fiyatları çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. Dairenin oda sayısı, dairenin bulunduğu cadde veya sokak, işlek olup olmaması, metroya, havaalanına yakın olmaması, evin yaşı gibi etmenlere bağlı olarak günlük kiralık dairelerin fiyatları değişebilir.

 
Günlük kiralık dairelerin tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise eşyaların eksiksiz olarak bulunmasıdır. Kendi eviniz gibi kullanabileceğiniz bu kiralık daireler, yüksek kalite standartlarına uygun şekilde donatılmıştır. Evlerin çoğunda kablosuz internet özelliği bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, günlük kiralık dairelerin tüm odalarında yatak ve kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz dolaplar bulunmaktadır. Siz sadece çantanızı alıp evlerde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Yine birçok konaklama firmasının verdiği hizmetlerden birisi de günlük kiralık dairelerdeki servis imkanıdır. Ayrıca günlük kiralık dairelerin fiyatlarının, kalacağınız gün sayısı arttıkça uygun olması da konaklamak için büyük bir teşvik niteliğindedir. Bakırköy günlük kiralık daireler, merkezi konumları itibari ile diğer konaklama seçeneklerinden bir adım önde olmaktadır. Artık konaklamak için Bakırköy’ü tercih edenler, oteller ve pansiyonlar gibi toplu konaklama seçeneklerine oranla, daha çok günlük kiralık dairelere rağbet etmektedir. Günlük kiralık dairelerin fiyatlarının değişken olması, kalacağınız tarihe de bağlıdır. Eğer resmi tatil günlerinde ve yaz aylarında konaklamak isterseniz, fiyatlar hafta içi günlere ve kış aylarına göre biraz daha artış gösterebilir. Firmalarla iletişime geçerek konaklama ücretleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HIZLI ARA
WHATSAPP