Mar18

 

0534 599 99 99

0538 299 99 99

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste] Merkezi Isıtma[/liste][liste]Plazma TV[/liste] [liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Kişisel Bakım Ürünleri[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste] [liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]E-5 e Metroya ve Metrobüse Yakın[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste] Bakırköy günlük kiralık 2+1 daireler geniş aileler ve kalabalık misafirleriniz için en ideal dairelerdir. Bakırköy günlük kiralık 2 + 1 ev kiralama seçimini yapan 4 kişilik arkadaş grubu yada geniş aileler oluyor. Sizlerin, ailenizin yada misafirlerinizin güvende ve  konforlu şekilde konaklaması için dekore edilen günlük kiralık 2+1 dairelerimize bayılacaksınız. Mobilyalarını, tasarımını, eşyalarını ve konumunu beğeneceğinize inandığımız 2+1 günlük kiralık evlerde güvenle konaklayabilirsiniz.

 

Bakırköy günlük kiralık 2+1 evlerde tüm ev eşyası bulunmaktadır. 2 adet çift kişilik yatak odası, geniş salon ve mutfağı, oturma grubu olan geniş oturma odası, wc-banyo ve balkonu ile sizlerin konaklaması için beklemektedir.

 

İstanbul’un en nezih ve en çok turiste ev sahipliği yapan semtlerinden birisi olan Bakırköy, konaklama seçeneklerinin çok olması nedeniyle de çokça tercih edilmektedir. Oteller, günlük kiralık daireler, pansiyonlar, hoteller gibi konaklama seçenekleri bulunduran Bakırköy, ayrıca ulaşımın rahat olması, konaklayanların kolaylıkla çevre semtlere gidebilmesi, alışveriş imkanından yararlanması, eğlence mekanlarına uğraması nedeni ile her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bakırköy günlük kiralık daire ilanlarını internet üzerinden inceleyerek istediğiniz kriterlere uygun, kesenize göre dairelerde konaklamak için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bakırköy ve çevre semtlerin neredeyse her caddesinde ve mahallesinde günlük kiralık daire ilanlarına rastlamak mümkündür. Bakırköy günlük daire kiralama hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek, 1+1, 2+1, 3+1 oda seçeneklerine sahip evlerde konaklamak için rezervasyon yaptırabilir, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla kendi evinizde olduğu gibi konaklayabilirsiniz.

 

Bakırköy, İstanbul’un en çok yerli ve yabancı turistine ev sahipliği yapan semtlerinden birisidir. Özellikle son yıllarda artan rağbetin odak noktası konumuna gelen ve onlarca konaklama firması barındıran Bakırköy, özellikle kaliteli günlük kiralık daire hizmeti alabileceğiniz semtlerden birisidir. Bakırköy’de günlük kiralık daireler, uygun ücretlerde hizmet vermektedir.   Bakırköy günlük daire kiralama hizmeti veren firmalar, günlük kiralık dairelerde tüm eşyaları ve ekipmanları eksiksiz olarak bulundurmaktadır. Sizin ihtiyacınız olabilecek tüm eşyalar ve donanımlar evlerde hazır olarak bulunmaktadır. Ayrıca günlük kiralık dairelerin fiyatları bazı kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu kriterlerin başında evlerin büyüklüğü, eşyaların lüks olması, evlerin yer aldığı mahalleler ve caddeler, evlerdeki hizmetler gelmektedir. Mesela 24 saat kablosuz internet hizmeti alabileceğiniz, servis imkanından yararlanabileceğiniz günlük kiralık dairelerin ücretleri diğerlerine göre biraz daha pahalı olacaktır. Ancak yine de otellere ve pansiyonlara göre 2 kişiden fazla konaklamalar için en ideal konaklama yöntemi günlük kiralık dairelerdir.

 

Son zamanlarda en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yerini alan günlük kiralık daireler, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için konaklama firmaları tarafından merkezi yerlerde seçilmektedir. Artık sizlerin ihtiyacınıza uygun olarak, tıpkı evlerinizde konaklama yapabileceğiniz evler dizayn edilmektedir. Evler oda sayılarına göre, merkezi konumlarına göre ve eşyaların kalitesine göre farklı ücretlendirmelere tabi tutulmaktadır. Bakırköy günlük daire kiralama hizmeti alabileceğiniz firmalar ayrıca internet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte sanal ortamda da faaliyet göstermektedir. Web sitelerini ziyaret ederek günlük kiralık daire ilanlarını inceleyebilir, evlerin resimlerine bakabilir, beğendikleriniz için istediğiniz tarihlerde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle kendi evinizde olduğu gibi konaklama seçeneğine sahip olabilmek için günlük kiralık daire hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek, en kaliteli konaklama seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Cevapla
Selim Gürel
18 Mart 2015 at 14:12

4 Arkadaş 2 tane ayrı daire tutmayı hedeflerken bu dairenin resimlerini gördük ve görmeye gittik. Daire gerçekten resimdeki gibi aynı ve çok temizdi.

4 arkadaş bu dairede kaldık. Hem daha uygun oldu hemde daha eğlenceli.

Daireler çok temiz ve konforlu, herhangi bir sorun yaşamadım.

Cevapla
Mert
27 Mart 2015 at 02:08

Bakırköyde en az 10 tane 2+1 dairede kalmışımdır. Her kiraladığım dairede mutlaka ve mutlaka bir sorun oluyordu. En son bu daireyi kiraladım ve gerçekten çok ama çok memnun kaldım. Sitede gördüm ilk daireyi. kesin diğerleri gibi başka dairenin resimlerini koymuşlardır dedim ve gittim görmek için. Daireyi gördüm resimdeki gibi aynı daire. Son 1 yıldır her daireye ihtiyacım lduğunda burdan kiralıyorum.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>