Bakırköy Günlük Kiralık 3 + 1 Daire

Bakırköy günlük kiralık daire 3+1 evlerimizin tanıtım konusunu okuyorsunuz. Web sitemizde bulunan tüm dairelerin resimleri gerçek dairelerimizin birebir resimleridir.

 

0534 599 99 99

0538 299 99 99

İnternet
Klima
Kombi
Plazma TV

24 saat sıcak su
Saç Kurutma Makinesi
Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun
Yedek Havlu – Nevresim

Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın – Kahve Makinası
Alışveriş Merkezlerine Yakın

Bakırköy meydan da bulunan 3+1 evinizin konforunu ve rahatlığını yaşayın. Geniş aileler, geniş arkadaş frubu yada iş toplantılarınız için tasarlanmış Bakırköy günlük kiralık 3+1 ev.

Bakırköy günlük kiralık ev 3+1 için bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilir veya web sitemizden evlerimizi görerek karar verebilirsiniz. Sitemizde bulunan evlerin arasından beğendiğinizi daha yakından görmek için bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz. Evi gezdikten sonra beğenseniz ve kararınızı kesinleştirmeniz durumunda evrakların ve diğer işlemlerin hızlı bir şekilde hazırlanması için çalışıyoruz. Böylece daha kısa sürede evinizi günlük kiralamayı başararak diğer işlemlerle daha fazla uğraşabilirsiniz. Yeni yapılar sayesinde evinizde güvenli bir şekilde oturtabilirsiniz. Ayrıca aradığınız günlük ev site içi veya apartman dairesi nasıl olursa olsun elimizde hepsi bulunmaktadır. Evlerimizin çevreleri nezih ve aile yapısına uygun yerlerdir. Bu sayede çocuklarınızla gönül rahatlığı ile oturabileceğiniz bu evlerde uzun yıllar oturtabilirsiniz. Aradığınız özelliklerde evlerimizi daha yakından görerek ve gezerek daha doğru kararlar verebilirsiniz. Bunun için bizlere ulaşarak istediğiniz zamanda evlerimizi gezmek için gelebilirsiniz. Gezdikten sonra beğendiğiniz ev için fiyat konusunda anlaşılması halinde işlemler hemen başlatılır. Böylece taşınacağınız evi bulmuş olarak rahat bir nefes alabilir ve taşınma işlemleri ile uğraşabilirsiniz. Beğendiğiniz evleri kiralamanız durumunda hemen taşınabilirsiniz.

Bunun için bu işi sizin için en kolay hale getiriyoruz. Kiralık ev arayanlar için birçok farklı yapı da evi kiralık olarak hizmete sunuyoruz. Bakırköy çevresinde bulacağınız en güzel evler bizim güvencemizde kiralık olarak verilmektedir. Bunun için bu bölge de aradığınız evleri uğraşmadan bizlerden yardım alarak daha kısa sürede bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Böylece taşınma aşamasında farklı işlerinizde uğraşacak daha fazla zamana sahip olursunuz.

Oy Verebilirsiniz
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Değerlendirme
4.5 based on 7 votes
Firma Adı
Bakırköy Günlük Kiralık 3 + 1 Daire
Ürün Adı
Bakırköy Günlük Kiralık 3 + 1 Ev
Fiyat Aralığı
TL 150
Ürün Kullanabilinirliliği
Available in Stock

  1. Geri bildirim: Bakırköyde Günlük Kiralık Daire

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir