Bakırköy Günlük Kiralık Apart

Bakırköy’de misafirlerimizi hoş bir bölgede, kaliteli, güzel ve temiz olan Günlük kiralık dairelerimizde ağırlamaya devam etmekteyiz. Birçok semtte günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. Bunlardan birisi de geçtiğimiz yaz aylarında aktif etmiş olduğumuz Bakırköy’deki günlük kiralık evlerimiz.
Cumhuriyet Meydanına yürüme mesafesinde bulunan dairelerimiz oldukça hoş ve güzel bir şekilde dizayn edilmiştir. Bölgede bulunan otellerin ve diğer konaklama yerlerinin fiyatları normalin üstünde bulunmaktadır ve otelde kalabalık bir aile olarak kalmayı planlıyorsanız oldukça masraflı olacaktır. Cumhuriyet Meydanı ve çevresi halk tarafından oldukça beğenilen bir bölgedir. Bakırköy’ün en çok bilindik yerlerinden birisidir. Günlük kiralık dairelerimiz bu çevreye yürüme mesafesindedir ve çevresinde buranın barındırdığı herşeyi kapsamaktadır. Apartımızın içerisinde bulunan dairelerimiz full eşyalı olarak hizmet vermektedir.
Bakırköy günlük kiralık dairelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya rezervasyon yaptırmak için lütfen bizlerle  iletişime geçiniz. Sizleri de aramızda görmekten şeref duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir