Haz21

Bakırköy Merkez’de bulunan binamızda sizler için özel olarak dekore edilmiş 2+1 dairelerimiz.

Bakırköy Günlük Kiralık Daire 2+1

telefon 0534 599 99 990538 299 99 99

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste]Plazma TV[/liste] [liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste] [liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]

 

Bakırköy Günlük Kiralık İçin Doğru Adrese Gelin

Şehir dışında bir işiniz mi var kalacak yeri mi dert ediyorsunuz artık tüm bu dertlerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. İstanbul’un en nezih semtinde Bakırköy günlük kiralık ev 2+1 hizmeti veren firmamız sizlere şıklığı ve konforu sunmaktan gurur duymaktadır. Bütün konaklama hizmetlerini üstlenen firmamız yıllardır size hizmet vermektedir. Her zaman en iyi şıklığı ve en iyi konforu sizlerin ayağına getiren firmamız sayesinde artık günlük kiralık ev dertlerinizden tamamen kurtulmuş olursunuz. İstanbul’un tam merkezinde olan evlerimiz sizlere kolay bir ulaşım imkânı sunmaktadır. Tüm hastane işlemleriniz ve iş toplantılarınız için artık kalacak yerleri sorun etmeyin.

 

 

2+1 Evleri Size Özel Tasarladık

Her bir dairemizi sizlerin konforunu düşünerek özel olarak tasarladık. Sizlerin daha rahat dinlenmesi ve konforlu bir kalma süreci geçirmesi için sizlere son modern mobilyalar ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca günün yorgunluğunu ve stresini atmak için sizlere 7 gün 24 saat sıcak su imkânı vermekteyiz. Ayrıca dairelerimizde sizlere özel konforlu yataklar bulunmaktadır.

İstanbul’un Tam Merkezinde Bir Eviniz Olsun

Tüm şehir dışı işleriniz için eğer yolunuz İstanbul’a düşerse sizleri de Bakırköy günlük kiralık daire hizmeti veren firmamıza bekleriz. Sizlere hizmet veren firmamız sayesinde artık sizlerin de kalacak yer gibi bir sorunu kalmamaktadır. Akraba evlerinde ve ya otel köşelerinde artık sürünmeye son. Sizlerde Bakırköy günlük daire kiralamada bizi tercih edin şıklığın ve konforun tadına varın.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HIZLI ARA
WHATSAPP