May02

Bakırköy Günlük Kiralık Residence Daire

Bakırköy Günlük Kiralık 1+1 0 comments

İstanbul’un sembol semtlerinden Bakırköy’de konakladınız mı hiç? Oranın tarihi ve kültürel özellikleri hakkında bilginiz var mı? O zaman gelin sizi bu güzellikleri bizim konforumuzla birleştirip size bu eşsiz güzellikleri yaşatalım. Her ne amaçla olursa olsun biz sizin için buradayız İstanbul’un kadim semti Bakırköy’de size hizmet vermek için sizleri Bakırköy günlük kiralık residence bekliyoruz. İş seyahatleri, Özel gün ve etkinliklilerinizde, Bakırköy’e yolunuzun düştüğü herhangi bir zaman diliminde siz kıymetli misafirlerimizi ağırlamaktan kıvanç duyarız.

Evinizde bulduğunuz huzuru bir de bizimle yaşayın, misafirimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın. Konaklama ve turizm sektöründe öğrendiklerimizi siz değerli müşterilerimizin huzuru ve tatmini için kullanıyoruz. Bize misafir olduğunuzda sizi neler bekliyor bir bakalım;

7 gün 24 saat sıcak su imkânı, geniş ve lüks banyolar, İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek tüm banyo ve mutfak ekipmanları(Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ütü, fırın, ocak, kettle, yemek yapabileceğiniz ekipmanlar, çatal kaşık takımlarından tutun kahve ve çay fincanlarına kadar aklınıza gelebilecek her şey elinizin altında).Ayrıca wi-fi, kablolu yayın, digitürk, büyük ekran plazma tv. İster nette sörf yapın, ister güncel filmler izleyin isterseniz kendinize bir fincan çay veya kahve yapıp huzurlu mekânınızda yudumlayın keyfinize kalmış.

Sizi Bakırköy’e misafirimiz olmaya davet ediyoruz. Bizi istediğiniz her an arayıp rezervasyon yaptırabilir, ayrıcalıklarımızdan istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Unutmayın biz sizin rahatınızı sağlamakla yükümlüyüz ve bunun için size bir telefon kadar yakınız. Konaklama sektöründe hızla büyüyen modern hizmet anlayışımızla ağırladığımız her misafiri mekânımızdan alnımızın akıyla uğurlamayı ve onlar için ilk tercih olmayı kendimize görev ve sorumluluk edindik.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonHemen Ara