May26

Bakırköy Kombi Servisi İstanbul

Bakırköy Günlük Kiralık Daire 0 comments

Bakırköy Kombi servisi hizmeti veren firmamız kombi teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Bakırköy ve mahallelerine  Kombi Petek temizleme, Kombi bakımı, kombi tamiri, Kombi periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. kombi servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Kombi teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı Kombi için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy Kombi Tamir Servisi

Kombi servisçiliğinde güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Kombi Tamir Servisi

Günümüzün en çevreci, ekonomik ve temiz yakıtı olan doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber artan kombi kullanımında kombi tamir servisleri de büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Bakırköy’de Cihazlarınızın gerek bakımı gerekse arızaları gibi her türlü duruma karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz Marka Bağımsız Kombi Tamir Servisi alanında en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bakırköy kombi tamiri Kombilerinizin sorunlarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz irtibat numaralarımız size kısa sürede dönüş yaparak cihazınızla ilgilenecektir.

Bakırköy de Her türlü kombi bakımı, montajı, tamiri ve petek temizliği işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Bakırköy de Kombi Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz markalar, Arçelik,Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombilarinize tamir hizmeti vermekteyiz.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Bakırköy Kombi Servisi

 4409 kez okundu

Bilindiği üzere günümüz itibari ile doğalgazın girmediği ev neredeyse kalmadı. Isınma sorunun artık doğalgaz kullanarak kombiler aracılığı ile sağlıyoruz. Kombiler evimizde özellikle kış mevsiminde oldukça önem arz eden bir cihazdır. Bu cihazda meydana gelen en ufak bir arızalanma bizleri soğuğa maruza bırakarak günlük yaşantımızın sekmeye uğramasına neden olmaktadır. Piyasa da bulunan pek çok firmanın kombi bakımı ve tamiri gibi işlemlerde son derece yetersiz kaldığı gözlenmektedir. Bu bağlamda herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için kalitesini ispatlamış bir adres ile çalışmak kombilerinizin geleceği açısında doğru bir adım olacaktır. Bakırköy kombi servisi verdiği hizmetlere binaen piyasada bulunan ender adreslerden bir tanesidir. Firmamız kurulduğu ilk yıllardan bugüne müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve çalışmalarını da bu doğrultuda sürdürmektedir.

Kombi Bakımının Avantajları

Kombi bakımın kaliteli bir adreste yapılması halinde sizlere pek çok açıdan fayda sağladığı görülecektir. Cep yakan faturalardan Bakırköy kombi servisi ile artık tamamı ile kurtulmuş olacaksınız. Kombilerinize gelen doğalgazın iletilmesi hususunda herhangi bir problem ile karşılamayacaksınız. Zira arıza nedeniyle kombiler de zaman zaman gelen enerji tam manası ile aktarılamamakta. Bu durumda kombinin daha yüksek derecelerde açılmasına neden olmaktadır. Haliyle bu durum faturaya yansımaktadır ve maddi külfete neden olmaktadır.

Kombilerinizin bakımını uzman kişilere yaptırmanız halinde çok daha uzun süreler bu cihazdan verim alma imkânına erişecekseniz. Bakırköy kombi servisi olarak uzun yıllardan bu yana hizmet vermiş olmamıza binaen kombi hususunda önemli bir tecrübeye sahibiz. İşinde uzman ekibimiz günün her anında yeterli donanımı ile sizlere hizmet vermektedir.

Verdiğimiz Başlıca Hizmetlerimiz

 • Kirlenmiş olan kombilerin temizlenmesi
 • Aşınmış parçacıkların değiştirilmesi
 • Kombi sahibinin bilgilendirilmesi
 • Kombi arızalarının giderilmesi
 • Elektriksel aksaklıkların ortadan kaldırılması
 • Tıkanma, gaz kaçakları, aşınan malzemelerin kontrol edilmesi

Kombilerinizi yılın belirli zamanlarında bilhassa kış ayları gelmeden bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Kombi bakımında kesinlikle işinde uzmanlaşmış kişilerle çalışmanız gerekir. Bakırköykombi servisi olarak firmamız bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz büyük bir titizlikle bir araya getirilmiştir. Kadromuzda yer alan çalışanlarımız tam manası ile işinin ehli olup kombi bakımı, tamiri bakımında yetkinliğe sahiptir. Yaşadığınız problemler neticesinde hemen bizimle iletişime geçerek kombinizi ilk günkü haline çevirebilirsiniz. Evlerinize intikal eden ekibimiz çalışma esnasında titizlikle hareket ederek sizlere ve çevrenize gürültüye neden olmayacaktır.

Kombi Hizmetimizde Yapmış Olduğumuz İşlemler              

 • Kombide bulunan kirlenmiş suların temizlenmesi sağlanır
 • Gaz sızmaları ve ayarları incelenir
 • Elektriksel sorunlar kontrol edilir
 • Filtre ve Pompa temizliği yapılır
 • Sıcak su ayarlarına bakılır
 • Brülör çıkartılır ve temizlenir
 • Tıkanmalar varsa giderilir
 • Aşınan malzemeler çıkarılarak yenisi eklenir
 • Su debisi incelenir
 • Şalter filtresi gözden geçirilir
 • Baca çekişi ve baca sensörü incelenir

 

 

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>