Bakırköyde Günlük Kiralık Evler

 

0534 599 99 99

0538 299 99 99

İnternet
Klima
Kombi
Merkezi Isıtma
Plazma TV

24 saat sıcak su
Kişisel Bakım Ürünleri
Saç Kurutma Makinesi
Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun
Yedek Havlu – Nevresim

Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın – Kahve Makinası
E-5 e Metroya ve Metrobüse Yakın
Alışveriş Merkezlerine Yakın

Bu ilanımızda sizlere Bakırköy günlük kiralık 1+1 daireler hakkında bilgiler vereceğiz. Sitemizde gördüğünüz tüm resimler, gerçek dairelerimizin birebir resimleridir. İstanbul Konaklama olarak Bakırköy’ün en temiz, konforlu ve temiz dairelerinde huzurla konaklayın.

Diğer tüm Bakırköy günlük kiralık dairelerimizi görmek için ana sayfaya bakabilir siniz.

Artık insanlar evleri günlük olarak da tutabiliyorlar. Bu uygulama otellere alternatif tatil amaçlı icat edilmiş bir yöntem. Bununla beraber kısa süreli iş seyahatleri için de uygun olan bir uygulama. Eğer bu tatile veya iş seyahatlerine çıkan kişi veya kişiler otel ortamlarını sevmiyorsa veya oteller pahallı geliyorsa ya da otelde neden kapanıp kalıcam diyorsa günlük kiralanan evler tam bu durumlar için biçilmiş kaftan. Hatta müstakil ev bile bulma şansınız var.

Günlük kiralanan evler kiralayacak kişinin ihtiyaçlarına göre dayalı döşeli bir şekilde hizmete sunuluyorlar. Kiralayacak kişinin tüm ihtiyaçları düşünülüyor. Bununla beraber kiralayacak kişi veya kişiler kalmak istedikleri süreyi belirleyip ona göre rezervasyon yaptırabiliyor. Hem tatilciler hem de iş adamlarının rağbet ettiği bir sistem olduğu için birçok il ve ilçelerde günlük kiralanan evleri bulmak mümkün. Günlük kiralanan evler aynı zamanda oldukça lüks ve eşyalı olarak hizmete sunulur. Ayrıca günlük kiralanan evlerde ailenizle beraber kalma şansınız da var. İstediğiniz büyüklükte evleri bu şekilde kiralamanız mümkün. Hem iş seyahatlerini hem tatillerinizi huzurlu bir ev ortamında yaşayabilirsiniz.

Bu evleri otellerden çok daha uygun şartlarla ve fiyatla istediğiniz süre boyunca kiralamanız mümkün. Aynı zamanda ev rahatınızdan da vazgeçmezsiniz. Kısa süreli seyahatler için oldukça uygun bir sistem. Taşınma telaşı ve masrafı da yok. evlere sadece giysilerinizle taşınmanız yeterli. Başka bir eşya getirmenize de gerek yok. Bu evleri diğer kiralık evler gibi internet siteleri ve emlakçılar aracılığıyla bulabilirsiniz. İster 1 hafta ister 15 gün ister 1 ay süreyle bu daireleri kiralayabilirsiniz. Ayrıca tatil yerlerinde sezonluk hizmeti de sunuluyor. Kalma süresi tamamen size ait. Tabi ki öncede rezervasyon yaptırmanız şartıyla. Size özel veya ailenizle beraber kalma şansınız var.

Günlük kiralanan evleri istediğiniz muhitten, istediğiniz büyüklük ve lükslükte seçebilirsiniz. Bakırköy de bu muhitlerden biri. Bakırköy oldukça köklü bir muhit ve öncülüklerde önde gidiyor. Bu çevredeki tüm günlük ev kiralama işlemleri de tarafımızdan yapılmakta. Bu hizmeti sorumluluklarımızı bilerek ve sizleri önemseyerek büyük bir zevkle yerine getiriyoruz. Taktir sizlerin ve her zaman sizleri bekliyoruz. Diğer tüm dairelerimizin resimlerini görmek için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir