Günlük Ev Bakırköy

Bakırköy semtinde günlük kiralık dairelerimiz aktif şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Konaklama olarak birçok semtte günlük kiralık dairelerimiz mevcuttur ve misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda Bakırköy’de de dairelerimizi açmış bulunmaktayız.

Bakırköy Günlük kiralık dairelerimizin bulunduğu bölge Cumhuriyet Meydanına yakın bir bölümde bulnmaktadır. Her biri oldukça temiz ve bakımlı olan dairelerimiz yaklaşık olarak 30 adettir ve apartımızın içinde hizmet vermektedir. Dairelerimizn temizliği, temizlik personelleri tarafından özenle yapılmaktadır. Her biri misafirlerimiz çıkışlarını yaptıktan sonra ve bizlere anahtarları teslim ettikten sonra yapılmaktadır. Özenle hijyenik şekilde antibakritiyel malzemelerle her yeri güzelce temizlenir ve bir gün aradan sonra yeni misafirlerini ağırlamaya başlar. Her dairemizde kesintisiz olarak kablosuz internet ve sıcak su hizmeti verilmektedir. Dairelerimizide herhangi bir şekilde esktra bir ödemeye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Her türlü şey dairelerimiz tararıfndan karşılanmaktadır. Yalnızca misafirlerimiz kendi gıda yiyeceklerinden sorumlulardır.
Bakırköy Günlük kiralık dairelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir