Nis18

Alya Suit olarak Samsun Öğretmenevi hakkında detaylı bilgi ve adres bilgileri sitemize eklenmiştir. Sizlerde Samsun bölgesinde uygun fiyata konaklama seçenekleri arasında Samsun Öğretmenevi tercihini kullanabilirsiniz.

Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü
Samsun Büyükşehir Belediyesi il ve ilçelerinde bulunan Samsun misafirhaneler, öğretmenevi, konukevi ve polis evleri ile ilgili konaklama adres ve telefon iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Samsun, Türkiye’deki Samsun Öğretmenevi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Samsun Öğretmenevi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Samsun Misafirhaneler, Öğretmenevi ve Konukevleri
Mekanın kısıtlamaları neler?
Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz, Alkol servisi yok
Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?
Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Davet ve resepsiyon, Sünnet düğünü

Ağu20

Bakırköy merkezi konumda yeni binamızda lüx dairelerimiz açılışa özel fiyatlar ile hizmetinizdedir.

telefon 0552 237 81 81

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste]Plazma TV[/liste] [liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste] [liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]
Ara30

Tarihi dokuyu ve modern dünyanın ışıltısını aynı karede buluşturan Bakırköy ilçesi eski zamanlarda olduğu gibi modern zamanda da popüler mekânlardan olmuştur. Şehrin merkezin de ki Bakırköy ev kiralamada da tercih edilen ilçelerden biridir. Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla, toplu ulaşımın çok seçenekleriyle çevrili olmasıyla dikkat çeken Bakırköy günlük kiralık 1+0 dairelerle de emlak piyasasında yer edinmiştir. Şehirden şehire iş, tatil, kaçamak gibi sebeplerle yapılan yolculuklarda yatıya kalma gereksinimi duyulmaktadır. Otellerde ki yüksek meblağlar ya da uygun olmayan çeşitli nedenlerden dolayı insanlar günlük kiralık daire yöntemine başvurmaktadır. 1+0 daireler bu durumlarda gereksinimi karşılayacak şekilde mülk sahipleri tarafından dizayn edilmiş müşterilerinin ya da kiracılarının beğenisine sunulmuştur. Herhangi bir otelin sunduğu herhangi bir konforuna sahip olunabilen bu 1+0 daireler de mutfak ve banyo bulunmaktadır. Daire Bakırköy de bulunduğu için yemek hizmeti veren bir çok işletme de kiracının ayakları altındadır. Gündüz ya da gece herhangi bir aktivitenin yapılabileceği Bakırköy ilçesi her zevke hitap edebilmektedir. Tiyatro, sinema gibi kültürel aktivitelerin yanın da eğlenebilecek mekânlarında bulunduğu ilçe şehir içi yada şehir dışı ve ya yurt dışından gelen ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Toplu ulaşımda deniz ya da kara yolu taşıtlarının kullanılabilmesi nedeniyle de çok tercih edilen bir ilçe olmuştur. Hava alanına yakınlığı da göz ardı edilemez. Avrupa yakasının renkli ilçelerinden olduğu için en eski alışveriş merkezlerinin temeli burada atıldığı için hasaplı alışverişin kalbi olduğu için özellikle gençler tarafından buluşma yeri olarak sayılan Bakırköy ilçesi her yaştan insanın her düşüncede insanın gün içinde ayak bastığı bir yer olmuştur. Bu nedenle de kiralık konutta İstanbul da en çok tercih edilen yerlerden olmuştur. Günlük kiralama yöntemi ile de nakliye de ki taşıma ve ücret sorunları da ortadan kalmaktadır. Eşyalı daireler kullanıma hazır durumda herhangi bir prosedür gerekmeden kiralanabilmektedir. Bu sayede kiracı hem bir ev sıcaklığına hem de konforlu bir yaşama sahip olabilmektedir. Uygun fiyat içerikleriyle de günlük olarak yapılan ödemeler sayesinde sıkıntıya düşmeden daire kiralanabilmektedir.

bakirkoy gunluk kiralik 1 1 ev
Ara29

Bakırköy İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. Konumu nedeniyle konut kiralamada en çok tercih edilen İstanbul ilçelerinden olan Bakırköy günlük kiralık daireler Bakırköy Günlük Kiralık 0+1 Daireler için de tercih edilmektedir. Günlük kiralık daireler hem bütçe kolaylığı hem de prosedür kolaylığı yüzünden insanlar tarafından tercih edilen bir konut kiralama yöntemidir. Şehirler arası yolculuklarda ya da kısa süreli fuar, panayır, akraba ziyaretleri gibi durumlarda konut ihtiyacını karşılayan günlük daire kiralama otellere oranla daha masrafız ve ev sıcaklığını yansıttığı için kullanılmaktadır. Tek kişilik ya da birden fazla kişinin yatılı kalması gerektiği zamanlarda oda başı ya da kişi başı ücretlerin ödenmesinde sorunlar çıkabilmektedir. Günlük ev kiralama modelinde ise 3 kişilik ya da 2 kişilik daireler günlük olarak kiralanıp daha az maliyet oluşturmaktadırlar. Kiracının isteğine göre 1+0 ya da 0+1 daire olarak seçenekler sıralanmaktadır. Amerikan mutfak, banyo wc’den oluşan bu dairelerde her türlü konfor mevcuttur. İstanbul’un Bakırköy Günlük Kiralık 0+1 Daireler merkezinde konfor ve rahatlığı sunan günlük kiralık evler otellerin müşterilerine sunamadığı çeşitli olanakları da sunduğu için tercih edilebilmektedir. Özel hayat ya da güvenlik ve ya bütçenin uygun olmadığı durumlarda tercih edilebilen günlük kiralık daireler, temizlik, hijyen gibi noktalara da dikkat ederek hizmet vermektedir. Daireler de her türlü mutfak malzemesi ve buzdolabı gibi makineler bulunmaktadır. Televizyon, saç kurutma makinası, elbise dolabının da bulunduğu daireler elinizde sadece çantanızla girip çıkabileceğiniz şekilde dizayn edilip hizmete sunulmuştur. Kişisel kullanım için olan eşyalar her kullanımda yenilenmekte ve ya temizlenmektedir. Kış mevsimin de sıcak günler geçirebilmeniz için daireler de klima ve kombi de mevcuttur. Bakırköy, ulaşım kolaylığı, popülaritesi nedeniyle konut alımı ve kiralamasında ön planda olan ilçelerdendir. Eskinin tarihi yapılarıyla yeninin lüks ışıltıları bir arada görülebilmektedir. Her keseye ve her zevke göre günlük kiralık dairelerin bulunduğu Bakırköy yine her zevke göre tasarlanmış şık mekânlarla ziyaretçilerini karşılamaktadır. İstanbul’da Avrupa yakasında bulunan Bakırköy ilçesi yurt dışı ya da yurt içinden gelen bütün ziyaretçileri için içerisinde uygun komutlar barındırmaktadır. Toplu ulaşımda da bir çok seçeneği mevcut olduğu için deniz yolu ya da kara yolu ulaşımı nedeniyle tercih edilen ilçelerden olmaktadır.

bakirkoy gunluk ev kiralama 1 1 ev
Ara28

Günümüzde aylık kira ödemelerinin çok fazla olduğu görülmektedir. Kimi insanlar bütçe zorluğundan günlük kiralık ev tutmayı daha ekonomik bulmaktadır. Günlük olarak ev kirası ödemek daha kolay olmaktadır. İstanbul Avrupa yakasın da bulunan Bakırköy ilçesi de günlük kiralık ev kiralama da tercih edilen bir ilçedir. Bakırköy günlük kiralık 1+0 evler de herhangi bir nedenle günlük olarak ev tutmak zorunda kalanlar için hizmete sunulmuş yapılardandır. 1+0 günlük olarak kiralanan evler de her türlü eşya ve olanak mevcuttur. Mutfak ve banyonun bulunduğu 1+0 ev herhangi bir otel odasından daha az maliyetli olduğu için daha çok tercih edilebilmektedir. Otellerdeki çoğu bürokratik işlemlerin de buralarda çok gerekli olmadığı da herkesçe malumdur. İstanbul bir Üniversiteler şehridir haliyle şehir dışından öğrenci alımında yoğunluktadır. Bu nedenle öğrenciler günlük olarak ev kiralamayı tercih edebilmektedir. Bakırköy ilçesi de yer olarak çok merkezi bir konumda olması nedeniyle öğrenciler ve gençler tarafından tercih edilebilmektedir. Alış veriş merkezlerine, kafe ve restoranlara, eğlence mekânlarına sahiplik eden Bakırköy ilçesi bu özellikleri nedeniyle birçok insan tarafından beğenilmekte ve ziyaret edilmektedir. İstanbul’a iş için ya da zevk ve ya tatil için gelen insanlarda uygun fiyatlarda kalacak yer aramaktadırlar. Yine bu kişilerin de toplu ulaşımın rahat olduğu bir ilçe olan Bakırköy’ü tercih ettiği görülmektedir. Metrobüs, deniz otobüsü, çift katlı otobüslerin, dolmuşların ya da minibüslerin çok sık görüldüğü bu ilçe çevresinde yine birçok önemli ilçe ile de komşudur. Havaalanına da yakın olması sebebiyle de konaklamalarda tercih edilmektedir. Günlük kiralık evler de dilinebildiği gün kadar kalınabilir, istenildiği zaman çıkılabilir. Kalındığı gün sayısınca ödeme yapılır. Günlük kiralamalarda kişisel ev eşyalarının her gün muntazam değişimi yapılmakta, temizlikleri sağlanmaktadır. Evlerde günlük kullanım için gerekli olan eşyalar dışında herhangi bir fazlalık yoktur. Banyo da şampuan ve havlu, mutfakta da çatal, kaşık, tabak gibi malzemeler bulunmaktadır. Sonuç olarak bir otel odası konforuna ve bir ev rahatlığına sahip olan bu günlük kiralık evler otellere oranla daha çok tercih edilmekte ve daha ekonomik olmaktadır.

bakirkoy gunluk kiralik 1 0
Ara27

İstanbul’da bir işiniz var, uçakla geleceksiniz ve konaklama gereksinimi duyuyorsunuz ama oteller canınızı sıkıyor, nerede kalacağınızı bilmiyorsunuz, sıkıntı yapmayın, Avrupa yakasının incilerinden Bakırköy sizi bekliyor hem de günlük kiralayabileceğiniz ev Bakırköy de Günlük 1+0 Daireler fırsatlarıyla. Bakırköy günlük kiralık 1+0 daireler sizin için hazırlanmış hizmetinize sunulmuştur. Hava alanına yakınlığıyla da avantaj sağlayan Bakırköy ilçesi günlük daire kiralamalarda tercih edilmektedir. Tarihi dokusuyla dikkat çeken Bakırköy İstanbul’da her yere ulaşım Bakırköy de Günlük 1+0 Daireler sağlamasıyla da İstanbul’un merkezi olarak kabul edilebilmektedir. Günlük kiralanabilen bu 1+0 bir daire de normal bir apartman dairesinin taşıdığı özellikleri taşımaktadır. İçerisinde her olanak da mevcuttur. Mutfak ve banyonun da mevcut olduğu dairede kişilerin ihtiyaç hissedebileceği her tür eşya da bulunmaktadır. Hijyen açısından kendi evinizin temizliği kadar da rahat edebileceğiniz şekilde temiz tutulmaktadır. Her gün değişen çarşaf ve havlu takımlarıyla hizmete sunulmuştur. Bu daireler de rahatlıkla misafirlerinizi ağırlayabilir, huzurlu ve güvenli şekilde uyuyabilirsiniz. Daireler kombili ve klimalı olduğu için kış mevsiminde üşüme sıkıntısı da çekmezsiniz. Dairelerin mutfaklarında, buzdolabı fırın gibi mutfak eşyaları bulunmaktadır. Kişinin isteğine göre dışardan yemek siparişleri de verilebildiği gibi yemek yapabilme imkânı da mevcuttur. Evinden uzak kaldığı bu süre içerisinde, ev sıcaklığı hissederek birkaç gün geçirmeyi kim istemez. Bu nedenle de günlük olarak ev kiralama daha cazip hale gelmiştir. Hangi sebeple olursa olsun müşterinin isteğine göre hazırlanmış olan günlük kiralık daireler bütçeyi sarsmayacak şekilde günlük Bakırköy de Günlük 1+0 Daireler olarak kiralanabilmekte ödemeler günlük olarak yapılabilmektedir. Artık insanlar üç yıldızlı beş yıldızlı diye otel odalarına yüksek fiyatlar ödeyip zor durumda kalmak yerine otel odası konforunda ve rahatlığında olan daireleri günlük olarak kiralayıp faydalanabilmektedirler. Konum olarak merkezi bir bölgede olan Bakırköy ilçesi de çoğu insan tarafından bu nedenle tercih edilebilmektedir. Temizliği ve hizmeti de oteller kadar iyi yapılan günlük kiralık daireler son zamanlarda daha çok tercih edilir olmuş ve ev sahiplerine de ekonomik olarak bir katkı sağlamış olmaktadır. Kiracı ödemesini rahat yapabildiği için mülk sahibi de kirasını rahat alabildiği için daha mutlu olur.

bakirkoy-gunluk-kiralik-evler
Ağu24

Bakırköy Günlük Kiralık Ev
Bakırköy bölgesinde kısa bir süreliğine işiniz mi var. Kısa süreliğine kalacak bir yer mi arıyorsunuz? Oteller zamanımızda oldukça pahalı ve bütçe zorlayabiliyor. Bu yüzden günümüze kalacak yer aramak yerine akrabalara, arkadaşlara boyun eğmek yerine ev kiralayarak kalma fırsatını kullanabilirsiniz. İstanbul’un belirli semtlerinde bu evler kiralanarak konaklama hizmeti veriyor. Otelden uyguna sunulan fiyatları ile daha rahat yaşam geçirme fırsatına sahipsiniz. Bakırköy günlük kiralık ev fiyatları size oldukça avantajlı fikirler sunuyor. Sizde kaliteli bir konaklama istiyorsanız bu evlerden kiralayarak, kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Oldukça rahat ve konforlu şekilde dizayn edilen evlerde oturarak İstanbul içindeki işinizi halledebilirsiniz. Ev içinde tüm temel ihtiyaçları karşılayacak eşyalar bulunmaktadır. Sizin tek yapacağınız çantanız ile gelmek olacak. Yiyecek ve kişisel ihtiyaçlar haricinde televizyon, beyaz eşya ve mobilyalar mevcut bulunuyor. Bakırköy günlük ev içinde ister aile ile ister arkadaşlarınızla zaman geçirme fırsatına sahipsiniz.
Bakırköy Günlük Daire
Otel kiralamaktan daha uygun fiyata gelen bu yöntemi deneyerek sizde rahat bir konaklama yaşayabilirsiniz. Bakırköy bölgesinde kiralık ev sektöründe birden fazla seçenek mevcut bulunuyor. İstediğiniz tarzda ev bulma fırsatınız var. Ev içinde bulunan eşyalardan bile tercih farklılığına düşebilirsiniz. İster ailenizle kalacağınız 3 odalı bir ev ister tek başınıza kalmak için seçim sizin. Bakırköy günlük daire fırsatlarına anında erişin. Sizde kaliteli bir konaklama ve rahat bir yaşam sürdürmek için bu evleri tercih edebilirsiniz. Sizde konforunuza düşkün, kendi evinizden başka bir yerde, başka insanların yanında rahat edemiyorsanız kendinize istediğiniz gün kadar ev kiralama fırsatını yakalayabilirsiniz. İsterseniz günü birlikte kalabilir, konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Bakırköy günlük kiralık daire fiyatları da sizin için oldukça uygun seçenekler sunuyor. Sizde ailenizle ya da te başınıza rahat etmek için ev kiralayabilirsiniz.

bakirkoy gunluk kiralik 1 0
May12

telefon 0534 599 99 990538 299 99 99

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste]Plazma TV[/liste]
[liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste]
[liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]

İstanbul’da gezmek ve şehrin tadını çıkarmak için bir gün asla yeterli olmaz. Konaklamayı gerektiren ve dolu dolu olan bir şehirdir. Turistik yanı nedeni ile, herkesi kendisine hayran bırakır. Maalesef otel fiyatları, konaklama konusunda bize sorun olmaktadır. İstanbul’da kalmak ve otel ücretlerini ödemek çok zordur. Gezimizi maliyetli bir hale getirir. Başka nasıl kalınabilir diye düşünüldüğünde akla ilk gelen günlük kiralık ev seçeneği olacaktır. Günlük daire kiralama sayesinde, düşük maliyet ile daha çok kalma fırsatı sağlanabilir.

Bakırköy günlük kiralık ev fırsatını yaşamak ister miydiniz? O zaman bakirkoygunlukkiralikdaire.gen.tr sitemizi ziyaret edip bu muhteşem ilçede kalma olanağından yararlanarak İstanbul keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Bakırköy günlük ev kiralama konusunda konum bakımından çok fazla rağbet yaşanıyor ancak güvenlik ve fiyat konusunda herkes en iyisini istiyor. Bizler size bunu fazlasıyla sağlıyoruz. Otele göre çok fazla kar etmenizi sağlıyoruz. Arkadaş grubunuzla istediğiniz kadar kalabilir ve şehri gezebilirsiniz. Temizliğinden asla şüpheniz olmasın. Son derece uzman bir ekip ile bütün dairelerimizi tamamen temizliyoruz. Günlük kiralık ev Bakırköy’de seçerek, her yere hemen bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Günlük kiralık daire için bizleri seçerek, güvenliğinizi de sağlamış olacaksınız. Ev sıcaklığını sizlere sağlıyoruz ve evlerimizde huzurla misafir olmanız için her şeyi düşünüyoruz. Donanımları tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düşünülen Bakırköy günlük daire kiralama seçeneğinde, sizleri rahat ettiriyoruz.

 

bakirkoy gunluk kiralik lux daire
May08

Bakırköy merkezde günlük kiralık lüx daireler.


telefon 0534 599 99 990538 299 99 99

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste]Plazma TV[/liste]
[liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste]
[liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]

Bakırköy meydan ve Bakırköy sahilde bulunan konforlu ve lüks günlük kiralık dairelerimize hepiniz davetlisiniz. Siizleri misafir edasıyla karşılayan ve konaklatan firmamıza 7/24 ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilir siniz. Günlük kiralık evlerimizin tüm resimlerini bu siteden görebilir siniz.

Bakırköy her gün sayısız iş ya da turistik amaçlı sayısız insanı misafir etmekte. Ancak en büyük sorunlarından biri ise konaklama ihtiyacı idi. Bu ihtiyaç aslında konaklama alanlarının yokluğundan kaynaklı değildi. Esas sorun konaklamanın yapıldığı yerin beklentiyi tam olarak karşılayamamasından kaynaklıydı.

bakirkoygunlukevkirala
Nis17

Bakırköy Günlük Kiralık Stüdyo Daire
Günlük ev kiralama olarak, uygun fiyata konaklayabileceğiniz 2 kişilik Stüdyo dairelerimizde konforlu, güvende ve uygun fiyata konaklama keyfini yaşayın.

 

0538 299 99 99

0534 599 99 99

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste]Plazma TV[/liste]
[liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste]
[liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]
Siz değeri misafirlerimize en kaliteli hizmeti sağlamak amacı ile Bakırköy günlük kiralık evlerde yemek yapabilmeniz için gereken her türlü mutfak eşya ve gereçleri bulunmaktadır. Son derece hijyenik olan Bakırköy günlük kiralık evlerimizde konaklamak için web sitemizden ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Her türlü yemek ve tüketim ihtiyaçlarınızı ister yürüyerek ister bir telefonla karşılayabilirsiniz. Bakırköy günlük kiralık dairelerimizde yatak odası, salon, mutfak ve banyo bulunmaktadır. 7/24 sıcak su, internet, buzdolabı, kahve makinesi ve daha birçok ayrıntı bulunmaktadır.

Bakırköy günlük kiralık dairelerimizi siz değerli misafirlerimize teslim etmeden önce profesyonel temizlik ekibimiz ile tüm ev temizlenmektedir. Tüm evlerimiz son derece temizdir. Online erişim üzerinden veya telefon erişimi dahilinde kolay bir biçimde elde edilebilen rezervasyon ayrıcalıkları hiç zaman kaybına uğratmadan tüm misafirlerimize sunulmaktadır. Bakırköy günlük kiralık ev arayışlarında, şık ve nezih evlerde konaklama beklentilerinde sadece bir rezervasyon eşliğinde güven içerisinde elde edilebilmektedir. Deneyimli hizmet bağlamında günlük ev veya günlük daire kiralama imkânlarında kalite ile gelen hizmet bütünlükleri kapsamında sahip olabilmek son derecede mümkündür.

Yüksek kapasiteli otellerdeki lüks ve konforlu konaklama ihtiyacınızı çok daha uygun fiyatlar ile günlük kiralık ev seçenekleri ile gerçekleştirebilmek ve birden fazla hizmet beklentisine bir defada doğrudan karşılık bulabilmektedir. Sunulmakta olan Bakırköy günlük kiralık evler eşliğinde siz değerli misafirlerimiz için gerçekleştirilmektedir.

bakirkoyde gunluk kiralik daire
Nis11

7/24 Ulaşabileceğiniz, ekonomik fiyat garantisi ile Bakırköy’de günlük kiralık daireler..

 

0534 599 99 99

0538 299 99 99

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste]Plazma TV[/liste]
[liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste]
[liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]
Otelin konforu ile evin rahatlığı birleşerek sizlere Bakırköy günlük kiralık daireler ile hizmetinize sunulmaktadır. Aynı zamanda dairelerimizde 7/24 sıcak su bulunmaktadır.

Tüm dairelerimiz hastanelere, alışveriş merkezlerine, fuara, Atatürk Havalimanı’ na, metrobüse ve E-5 Metro’ ya çok yakındır.  Tüm dairelerimiz sizlerin rahatlığı, huzuru ve konforu için itina ile dekore edilmiştir.

Neden günlük kiralık daireler? Uygun fiyat ile 5 yıldızlı bir otel konforunda kendi evinizdeki gibi rahat etmenizin tek imkânı günlük ev kiralamak olduğu herkesin bildiği bir gerçektir. Kalabalık bir şekilde gelmek ama bir arada mı kalmak istiyorsunuz işte doğru adrestesiniz. Bakırköyde kiralık daire ile hizmetinizdeyiz.

İş ya da çeşitli sebeplerden dolayı Bakırköy’ demi kalmanız gerekiyor. Otel odaları size dar geliyor ise gelin kendinize kısa vadeli ev tutun ve evinizde yaşadığınız huzuru ve konforu aynı şekilde Bakırköy günlük kiralık daireler ile yaşayın. Yemek yapmak istemiyor musunuz? Hiç problem değil. Çünkü eviniz merkezde, aradığınız ve istediğiniz her şey yanı başınızda.

Tüm dairelerimiz şık, konforlu ve modern. Çizgilerde dekore edilmiştir. Bakırköy’de günlük kiralık daire arayanların ihtiyaçlarını modern bir ortamla gidermek için gerekli olan tüm gereçler sizin hizmetinizdedir. Tüm dairelerimiz merkezde bulunmaktadır.

Dairelerimizin temizliği hizmetleri dikkat ve güven isteyen bir alan olduğundan dolayı, tüm dairelerimizin temizliği alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Yeni açılan Bakırköy günlük kiralık daire 3+1 evlerimizi gördünüz mü ?