Ağu20

Bakırköy merkezi konumda yeni binamızda lüx dairelerimiz açılışa özel fiyatlar ile hizmetinizdedir.

telefon 0552 237 81 81

[liste]İnternet[/liste][liste]Klima[/liste][liste]Kombi[/liste][liste]Plazma TV[/liste] [liste]24 saat sıcak su[/liste][liste]Saç Kurutma Makinesi[/liste][liste] Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun[/liste][liste]Yedek Havlu – Nevresim[/liste] [liste]Buzdolabı[/liste][liste]Çamaşır Makinesi[/liste][liste]Fırın – Kahve Makinası[/liste][liste]Alışveriş Merkezlerine Yakın[/liste]
Kas22

 

 Samsun’u Tercih Etmek İçin 5 Neden

    Samsun doğal güzellikleri ile herkesin ilgisini çekmiştir, denizi ile doğal yeşilliğinin birleşmesi sonucunda ortaya muazzam bir görüntü çıkmıştır. Öyle ki Orta Karadeniz bölgesinin en çok turist çeken ili konumundadır. Bunda şehrin tarihi açıdan bir geçmişe sahip olması da bir etken olmuştur. Şimdi maddeler halinde Samsun’un özelliklerini paylaşalım.

  • Doğal bitki örtüsü ile tipik bir Karadeniz şehridir. Doğası insanın aklını başından almaktadır.
  • Uzun plajları ile de ünlüdür. Özellikle de yaz aylarında birçok kişi buraları ziyaret eder, Samsun’a turistlerin neredeyse yarısı yaz mevsiminde uğrar. Denizin etkisi bunda oldukça fazladır.
  • Kurtuluş Savaşı’nın başladığı yer olmasından dolayıdır ki tarihi olarak birçok mekân bulunmaktadır. Şehre ilk adım attığınızdan itibaren tarihi dokuyu hissedeceksiniz.
  • Gelişmiş ilçeleri sayesinde size farklı tatlar sunar.( Atakum, Çarşamba, Havza vb.)
  • Konaklama, alışveriş merkezi, cafe ve restoran tarzı birçok işletmeye sahiptir. Stress atmak adına birebir yerler olduğu için oldukça önemlidir.

Samsun’un genel özellikleri bu şekildedir, Samsun’a yolunuz düştüğünde bu faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Konaklama açısından ise kafanızda en ufak soru işareti kalmasın, Samsun Suit Otel sayesinde artık daha rahat ve konforlu bir hizmet alabilirsiniz. Yazımızın diğer kısmında ise konaklama açısından size bilgiler vereceğiz ve firmamızın genel özelliklerinden bahsedeceğiz.

SAMSUN SUİT OTEL GENEL HİZMETLERİ

     Firmamızın ismi suit otel olarak geçse de kiralık daire hizmetimiz de bulunmaktadır. Firmamız son dönemlerde yoğun isteklerden dolayı artık kiralık daire hizmeti vermektedir. Günlük olarak olduğu gibi haftalık da aylık da olabilir. Suit otel tercih edilebilir bir durum iken eğer bununla uğraşmak istemiyorsanız günlük kiralık daire hizmeti alabilirsiniz. Yazımızda kiralık daire ile otel arasında bulunan farklar paylaşılacaktır, tercihinizi bu doğrultu da yapabilirsiniz.

İnsanlar artık otel tarzı herkesin beraber olduğu hizmetlere yoğun ilgi göstermemektedir. Bunun dışında rahat bir şekilde hareket edip, yaşayacağı günlük kiralık dairelere ilgi göstermektedir. Otelde yemek olarak bir sorun yaşamazsınız ancak günlük kiralık dairede bu durum sorun oluşturabilir. Otelde başka kişilerde yaşadığı için dikkatli ve düzenli olmalısınız ancak dairede bu durum biraz daha esnektir.

Günlük kiralık dairelerimiz gün içinde profesyonel ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde temizlenir. Rahat ve konforlu yaşamanız açısından sürekli olarak dairelerimiz bakım durumundadır. İsteğe bağlı olarak da size dairenizi seçme fırsatı da sunmaktayız, yapmanız gereken tek şey ise Samsun Suit Otel müşteri hizmetlerini arayıp, bilgi almak olacaktır. Fiyatlarımızda her keseye uygun bir şekilde ayarlanır. Maddi durumunuza göre günlük kiralık daire hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kaliteli ve konforlu hizmet sunan firmamızın dikkat ettiği hususlardan bir tanesi de güvenliktir. Firmamız güvenlik konusunda tüm tedbirleri almıştır ancak sizin de bu konuda dikkatli olmanızı istiyoruz. Karşılıklı olarak bu durumlara dikkat edersek kimsenin zarar görmediği bir ortam oluşacaktır. Samsun günlük kiralık ev daire ve otellerimiz oldukça emniyetlidir. Hizmetlerimizden faydalanmak için randevu alabilirsiniz, özellikle de yaz aylarında oluşan yoğunluk nedeni ile randevu almak çok önemlidir. Randevu aldıktan sonra eğer beğenmeme durumu oluşur ise firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır. Başka daireleri size önerebilir ya da kalacak farklı yerlere sizi ulaştırır. Bu konu için kafanızda en ufak soru işareti kalmasın.